Volné prostory – aktuální informace na 602 444 774 nebo dana.vorlickova@beranka.cz

Cena za pronájem nebytových prostor je 200 Kč – 300 Kč za m²

 

    Přízemí                                                                            První patro

nabidka1np            nabidka2np-2

 

 

V ceně nájmu je denní služba recepce, provoz elektronického zabezpečovacího systému a parkování na vlastním pozemku – 1 parkovací místo na 1 kancelář. Parkování je možné buď na oploceném pozemku, nebo je k dispozici neoplocené parkoviště (u vjezdu na pozemek). Objekt je napojený 24 hod denně na bezpečnostní agenturu.

V ceně nájmu není zahrnutá spotřeba el. energie, která se rozpočítává dle skutečné fakturace dodavatele el. energie na jednotlivé nájemce podle plochy kanceláře a nainstalovaných spotřebičů v jednotlivých místnostech.

V objektu je k dispozici připojení k internetu prostřednictvím místního provozovatele sítě Hanspaul-City-Net. Z naší strany je zajištěn buď kabel nebo připojení prostř.WiFi do příslušné kanceláře a dále v rámci svých prostor si nájemce naistaluje zásuvky/WiFi dle svých požadavků. Smlouvu na připojení uzavírá nájemce přímo s Hanspaul-City-Net opět podle svých potřeb (viz www.hanspaul-city.net). Nájemce si samozejmě může na své náklady zajistit připojení prostřednictvím jiného operátora dle svých potřeb. Z naší strany je pak samozřejmostí součinnost při potřebných úpravách – umožnění přístupu přes ústřednu a pod.

V objektu jsou k dispozici telefonní linky přes naši ústřednu – měsíční paušál 115,- Kč a přefakturace skutečného hovorného na základě uskutečněných hovorů za každý měsíc.

Nájemné je splatné měsíčně předem, vždy k 5.dni daného měsíce. Při podpisu smlouvy vyžadujeme vratnou kauci ve výši 1 měsíčního nájemného a nájemné na 1.měsíc.
V případě zájmu jsou v objektu k dispozici 2 místnosti, které lze využít jako jednací místnosti nebo pro pořádání různých školení a jiných akcí. Pronájem těchto místností se domlouvá individuálně na konkrétní termín, ceník viz zasedací místnosti. Pro nájemce objektu platí obvykle zvýhodněná cena, případně cena dle individuální nabídky pro každou firmu.

Po dobu pronájmu prostor v objektu Na Beránce je samozřejmě možné mít v objektu sídlo firmy.

 

ber01_small   ber01_small03 ber01_small04