RECEPCE

Nájemcům objektu je k dispozici denní služba recepce (pondělí – čtvrtek 7.00-15.30, v pátek 7.00-13.30hod).
Tel – recepce: 222 812 111, 222 812 331
E-mail: recepce@beranka.cz
 

ZABEZPEČENÍ

V celém objektu je nainstalován elektronický zabezpečovací systém napojený na centrální pult ostrahy. Používání zabezpečovacího systému v pronajatých místnostech je zahrnuto v ceně nájmu. 
 

PARKOVÁNÍ

Pro nájemce kanceláří je k dispozici parkování na vlastním oploceném pozemku – standardně 1 parkovací místo na 1 kancelář.
Pro návštěvy je k dispozici parkování na vlastním parkovišti (u vjezdu na pozemek).
 

INTERNET

V objektu je k dispozici připojení k internetu prostřednictvím místního provozovatele sítě Hanspaul-City-Net. Z naší strany je zajištěn buď kabel nebo připojení prostřednictvím WiFi do příslušné kanceláře. V rámci svých prostor si nájemce nainstaluje zásuvky/WiFi dle svých požadavků. Smlouvu na připojení uzavírá nájemce přímo s Hanspaul-City-Net opět podle svých potřeb (viz www.hanspaul-city-net.cz).
 
Nájemce si samozřejmě může zajistit připojení prostřednictvím jiného operátora dle svých potřeb. Z naší strany je pak samozřejmostí součinnost při potřebných úpravách – umožnění přístupu přes ústřednu a pod. Náklady na připojení jdou k tíži nájemce.
 

TELEFONY

V objektu jsou k dispozici telefonní linky přes naši ústřednu – měsíční paušál 115,- Kč a přefakturace skutečného hovorného na základě uskutečněných hovorů za každý měsíc.
 

ZASEDAČKY (JEDNACÍ MÍSTNOSTI)

V případě zájmu jsou v objektu k dispozici 2 místnosti, které lze využít jako jednací místnosti nebo pro pořádání různých školení a jiných akcí. Pronájem těchto místností se domlouvá individuálně na konkrétní termín, ceník viz www.beranka.cz. Pro nájemce objektu platí obvykle zvýhodněná cena, případně cena dle individuální nabídky pro každou firmu.
 

SÍDLO FIRMY

Po dobu pronájmu prostor v objektu Na Beránce je samozřejmě možné mít v objektu sídlo firmy.